Apie mus

UAB “Meduma“ šeimyninio verslo pagrindu veikianti baldų gamybos įmonė  įsikūrusi Lietuvos centre - Kėdainiuose ir vykdanti veiklą  nuo 1994 metų.Esame užpatentavę  prekinius ženklus  „Baldai TRANSFORMERIAI“ ir "8h"  

Vizija – būti išskirtinės produkcijos gamintoja. Pagrindinis baldų išskirtinumas – funkcionalumas, dizainas ir natūralios medžiagos.

Misija –  atsižvelgiant į kliento poreikius ir lūkesčius atsakingai ir profesionaliai pateikti sprendimą už mažiausią kainą. 

Šiandien  23 darbuotojų komanda užtikrina ekonominio, optimalaus ir premium klasės  baldų gamybos procesą, išskirtinio dizaino sprendimus, natūralių medžiagų panaudojimą bei kokybę.

Gaminame minkštus baldus, ekonominės klasės sofas-lovas, natūralius ir ekonominės klasės čiužinius. Siekdami konkurencingos  gaminių kainos  medžiagas, žaliavas, komplektuojančias detales  importuojame tiesiogiai  iš gamintojų. Klientų patogumui didžiąją dalį produkcijos  realizuojame  per  savo firminius salonus Kėdainiuose, Kaune, Vilniuje ir Panevėžyje. Asortimentą sudaro  daugiau kaip 30 skirtingų baldų ir daugybė kokybiškų audinių.

Taip pat  dalyvaujame viešuose pirkimuose ir teikiame pasiūlymus gaminti kėdes ir jų junginius kultūros namams, konferencijų, koncertų ir aktų salėms. Baldus mokykloms, auditorijoms ir bendrabučiams. Baldai gaminami  laikantis LST EN 13200-4,, LST EN 12520, LST EN 1729-1 standartų . Rengiame projektus atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, poreikius, finansines galimybes. Įmonė tenkina net ir pačių įnoringiausių klientų norus ir vizijas.