Čiužinys BONUS 160x200 cm

Nauja prekė

IŠPARDAVIMAS! 30 % NUOLAIDA!

Sulaikyki saldų miegą ...!

Įsigydami čiužinį BONUS Jūs garantuojate gerus santykius su tuo, kuris miega šalia. Kadangi kiekviena spyruoklė veikia atskirai, Jūsų miegas yra ramus ir netrikdomas šalia miegančiojo judesių.

PASTABA:

Kaina čiužinio 160x200 cm
Dėl kiekio teirautis tel. 8 616 59 237. Kiekis ribotas.
Sena kaina 741 €  Nauja 519 

Smulkiau

Mažmeninė kaina 519,00 € su PVM

Apie prekę

Sulaikyki saldų miegą ...!

BONUS – Jūsų ir miegančiojo šalia netrikdomam poilsiui...

  • Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio  audinio, 300 gr. kv.m. medvilnės pluošto ir medvilninės drobelės;
  • Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  • 5 mm storio (1000 g/m2) lino pluoštas (vasara);
  • 20 mm storio kokoso pluoštas (70 kg/m3);
  • Valo tinklas;
  • Kišeninių – „Pocket“ tipo – spyruoklių 7 anatominių zonų blokas, H-120 mm, 220-250 vnt./m2;
  • 15 mm storio (1400 g/ m2)  daigstyta kupranugario vilna (žiema).

Aukštis: 19 cm.

Čiužinys BONUS – tai daugiau nei geras miegas... Įsigydami šį čiužinį Jūs garantuojate gerus santykius su tuo, kuris miega šalia... Čiužinio branduolį sudaro kišeninės – „Pocket“ tipo – spyruoklės, iš kurių kiekviena yra įvilkta į atskirą neaustos medžiagos kišenę. Kadangi kiekviena spyruoklė veikia atskirai, čiužinio spyruoklinis blokas puikiai sugeria žmogaus judesius – Jūsų miegas yra ramus ir netrikdomas šalia miegančiojo judesių ir vartymosi! Remiantis žmogaus anatomija šio čiužinio spyruoklinis blokas yra padalintas į 7 anatomines zonas, todėl  puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir tolygiai paskirsto kūno svorį po visą gulimą paviršių – sumažėja  spaudimas į  labiausiai atsikišusius taškus.

Čiužinys BONUS užtikrins Jums aukščiausią kokybę ir geriausias emocijas.

Tai kas svarbu…

Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais.

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.