Antčiužinis 8h AERO EKSTRA

Nauja prekė

8h AERO ANTČIUŽINIAI

Ir vėl ateis naktis.........!!!

PASTABA:

Kaina antčiužinio 80x200 cm.
Didmeninė kaina taikoma pasirašius bendradarbiavimo sutartį.
Kiti matmenys ir mažmeninės kainos nurodytos žemiau pateiktoje lentelėje.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 147,00 € su PVM

Apie prekę

8h AERO ANTČIUŽINIAI

Ir vėl ateis naktis.........!!!

8h AERO – įkvepianti svajonė

  • Nuvelkamas užvalkalas
  • Vartomas dvipusis, žiema/vasara,
  • Nuo vidutinio kietumo iki vidutinio minkštumo,  
  • Ypatinga komforto ir mikroklimato technologija, tinka stipriai prakaituojantiems. 

Jei  turite seną, bet dar gerą čiužinį, naują, bet blogai vėdinamą (pvz.: pilnavidurį lateksinį ar viskoelastinį) arba norėsite pastoviai miegoti ant išleidžiamos sofos ar kampo labai geras ir teisingas pasirinkimas įsigyti 8h AERO antčiužinį.

8h AERO antčiužinio sudėtyje panaudota teisinga natūralių ir sintetinių medžiagų kombinacija / sudėties technologija.

Natūralios medžiagos nekaupia elektros krūvio, pasižymi geru pralaidumu orui ir puikiai vėdinasi, sintetinės medžiagos užtikrina puikų prisitaikymą prie kūno linijų, iki minimumo sumažina spaudimą į vieną tašką – tokiu būdu miegodami išlaikote taisyklingą raumenų grupių balansą tenkantį  stuburo slanksteliams, sumažinate spaudimą periferinės nervų sistemos taškams, kartu užtikrinate gera mikroklimatą.

8h AERO EKSTRA       H- 7 cm

Sandara:

  1. Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m² tankio medvilnės pluoštu ir medvilnės audiniu. Užvalkalas GYVAS
  2. 300 g/m2 tankio merinos vilna (žiema).
  3. 20 mm storio, 70 kg/m3 tankio arklio ašutų / kokoso pluoštas.
  4. 20 mm storio HR3538 padidinto elastingumo ir tankio putų poliuretanas.
  5. 20 mm storio kvėpuojantis CLIMALATEX – as.
  6. 500 g/m2 tankio neaustinis linas (vasara).

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Mažmeninė kaina, perkant be sutarties. Užsakymo formoje būtinai nurodykite čiužinio matmenis. Kaina su PVM.

8h AERO EKSTRA (h-7 cm)

Ilgis, cm

195/200

Plotis, cm

80

90

100

120

140

160

180

200

Nest. m²

 

147.00 €

165.00 €

184.00 €

220.00 €

257.00 €

295.00 €

331.00 €

368.00 €

110.00 €