Sofa-lova REPAS

Nauja prekė

Sofa-lova REPAS - kai ieškai ko nors gero ir nebrangaus.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 287,00 € su PVM

Apie prekę

Sofa-lova REPAS

kai ieškai ko nors gero ir nebrangaus.

Sofutė REPAS –  artimiausias sofutės JAZZ giminaitis, visa konstrukcija ir medžiagos tos pačios, tik be porankių, todėl ir pigesnė. Miegama dalis 1.95 metrų ilgio.  Metalinis rėmas ir visą kitą pagaminta Lietuvoje

Iš pirmo žvilgsnio paprastas, tačiau nenuobodus baldas. Ypatingai patiks tiems, kurie mėgsta gerai, patogiai pailsėti ir  išsimiegoti, nes spyruoklinis čiužinys pagamintas, panaudojant penkių vijų „Bonell“ tipo  120 mm aukščio spyruokles. Dar didesnis komforto pojūtis, nes spyruoklinis čiužinys padėtas ant  medinių ortopedinių lentelių.

Ši ištverminga sofa skirta naudoti kiekvieną dieną. Stipri – nes visos konstrukcinės detalės pagamintos iš metalo. Praktiška – nes lengvai nuvelkamas užvalkalas, patogu valyti, skalbti, pakeisti nauju. Taip pat sofutė turi talpų patalų maišą, kuriame tilps visas  patalynės komplektas (dvi pagalvės, antklodė ir lovatiesė). Patogi sėdėti  - nes aukštas atlošas yra puiki atrama visam kūnui, o spyruoklių ir ortopedinių lentelių derinys puikiai gesina judesius. Užvalkalo audinys daigstytas su 150 gr/m2 neaustinės medžiagos pluoštu. Miegamosios dalies ilgis 195 cm, plotis 120 cm.

Mažmeninė kaina: 287 eur.

Audinių pavyzdžiai, kitos versijos ir kainos PDF dokumente