Antčiužinis „8h“ NOTUS

Nauja prekė

Gaivus miegas - lengvam rytui..!

„8h“ NOTUS – tai ypatingo universalumo HIGIENINIS ČIUŽINYS,  kurio užpildą sudaro tvirtas kokoso pluoštas – natūrali augalinės kilmės medžiaga, užtikrinanti puikų oro pralaidumą ir vėdinimąsi.

PASTABA:

Kaina čiužinio 80x200 cm.
Didmeninė kaina taikoma pasirašius bendradarbiavimo sutartį.
Kiti matmenys ir mažmeninės kainos nurodytos žemiau pateiktoje lentelėje.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 108,00 € su PVM

Apie prekę

„8h“ Notus

Sandara:

  • Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio arba medvilninio audinio, 3 mm storio lino arba medvilnės pluošto ir medvilninės drobelės;
  • Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  • 20 mm storio (70 kg/m3) kokoso pluošto užpildas.

 NOTUS – higiena ir patogumas visose gyvenimo situacijose...

 „8h“ NOTUS – tai ypatingo universalumo HIGIENINIS ČIUŽINYS,  kurio užpildą sudaro tvirtas kokoso pluoštas – natūrali augalinės kilmės medžiaga, užtikrinanti puikų oro pralaidumą ir vėdinimąsi. Šių savybių dėka HIGIENINIS ČIUŽINYS „8h“ NOTUS nesugeria drėgmės, visada išlieka gaivus ir sausas. Tai ideali higieniška priemonė patiesti svečiams ar ligoniams...

Tai kas svarbu…

Sprendžiame nugaros skausmo problemą

„HAMAKO EFEKTAS“ nesusidaro.

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Mažmeninė kaina, perkant be sutarties. Užsakymo formoje būtinai nurodykite čiužinio matmenis. Kaina su PVM.

8h Notus
Ilgis, cm 195/200
Plotis, cm 80 90 100 120 140 160 180 200 Nest. m²
Kaina 108,00 € 115,00 € 131,00 € 157,00 € 174,00 € 197,00 € 223,00 € 246,00 € 75,00 €