Čiužinys LIBERTY

Nauja prekė

Čiužinys LIBERTI – padovanokite savo vaikui gražiausius sapnus.

PASTABA:

Kaina čiužinio 60x120 cm.
Didmeninė kaina taikoma pasirašius bendradarbiavimo sutartį.
Kiti matmenys ir mažmeninės kainos nurodytos žemiau pateiktoje lentelėje.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 92,00 € su PVM

Apie prekę

Pašokinėkim basom..!

LIBERTI – Geriausiam Jūsų vaiko poilsiui...

  • Sukurtas vaikams;
  • Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio  audinio, 300 gr. kv. m. medvilnės pluošto ir persiūtu  medvilninės drobele;
  • Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas; Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  • 10 mm storio (1000 g/m2) lino pluoštas;
  • 40 mm storio kokoso pluoštas (70 kg/m3).
Aukštis: 7 cm.

LIBERTI – tai standartinis vaikiškos lovytės išmatavimų (120/60) čiužinys, užpildytas kokoso pluoštu – natūraliomis kokoso drožlėmis, suklijuotomis natūralaus kaučiuko klijais – visiškai nenaudojant sintetinių medžiagų. Kokoso ir lino pluoštai neleidžia drėgmei kauptis čiužinyje – tai garantuoja Jūsų vaikui komfortą. Natūralios ir sveikos sudedamosios čiužinio medžiagos nedirgina vaiko odelės ir užtikrina ramų bei sveiką miegą. Čiužinys turi lengvai nuvelkamą trisluoksnį daigstytą užvalkalą, susidedantį iš lininio  audinio, 3 mm storio  medvilnės pluošto ir medvilninės drobelės.

Čiužinys LIBERTI – padovanokite savo vaikui gražiausius sapnus.

Tai kas svarbu…

Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais.

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Mažmeninė kaina, perkant be sutarties. Užsakymo formoje būtinai nurodykite čiužinio matmenis. Kaina su PVM.

8h Liberti (60 x 120 cm, h-7 cm, dvipusis)
Ilgis, cm 120 
Plotis, cm     60       Nest. m²
Kaina       92,00 €       147,00 €