Čiužinukas EKO RENEW

Nauja prekė

EKO RENEW čiužinukas nepakeičiamas jeigu reikia patiesti ant senos  sofos  ar čiužinio. Galite vežtis į gamtą,  sodą ar pasiimti su savimi važiuojant į svečius.

PASTABA:

Kaina čiužinio 80x200 cm.
Didmeninė kaina taikoma pasirašius bendradarbiavimo sutartį.
Kiti matmenys ir mažmeninės kainos nurodytos žemiau pateiktoje lentelėje.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 75,00 € su PVM

Apie prekę

Čiužinys pagamintas naudojant šias medžiagas:

  • Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu.
  • EKO RENEW čiužinuko branduolys pagamintas iš 40 mm storio T-50 kg/m3 tankio viskozės elastinės medžiagos. Ši unikali pagal NASA technologijas pagaminta medžiaga reaguoja į kūno temperatūrą. Kuo aukštesnė temperatūra, tuo ši medžiaga minkštesnė ir atvirkščiai. Kadangi ji prisitaiko prie kūno temperatūros ir linijų, todėl žmogus jaučiasi lyg būtų nesvarumo būsenoje. Kadangi kūnas nejaučia spaudimo, pagerėja kraujo apytaka, mažėja kaklo, nugaros sąnarių skausmai.

Tai kas svarbu…

Sprendžiame nugaros skausmo problemą

„HAMAKO EFEKTAS“ NESUSIDARO.

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Mažmeninė kaina, perkant be sutarties. Užsakymo formoje būtinai nurodykite čiužinio matmenis. Kaina su PVM.

8h EKO RENEW čiužinukas (h=4.5 cm dvipusis)
Ilgis, cm 195/200
Plotis, cm 80 90 100 120 140 160 180 200 Nest. m²
Kaina 75,00 € 84,00 € 95,00 € 113,00 € 131,00 € 142,00 € 168,00 € 187,00 € 53,00 €