Čiužinys EKO LATEX

Nauja prekė

EKO Latex - čiužinys puikiai prisitaikys prie  Jūsų kūno formų, kokoso intarpas veiks kaip vėdinimo kanalas ir kartu suteiks galimybę pasirinkti miegojimui kietesnę  pusę. Yra numatyta žiema, vasara pusės.

PASTABA:

Kaina čiužinio 80x200 cm.
Didmeninė kaina taikoma pasirašius bendradarbiavimo sutartį.
Kiti matmenys ir mažmeninės kainos nurodytos žemiau pateiktoje lentelėje.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 303,00 € su PVM

Apie prekę

EKO Latex - čiužinys puikiai prisitaikys prie  Jūsų kūno formų, kokoso intarpas veiks kaip vėdinimo kanalas ir kartu suteiks galimybę pasirinkti miegojimui kietesnę  pusę. Yra numatytos žiema ir vasara pusės.

Čiužinio branduolį sudaro 3 anatominių zonų, 120 mm storio  perforuotas kvėpuojantis 65 kg/m³ tankio CLIMALATEX-sas.  Minkštąją čiužinio dalį sudaro iš vienos pusės 300 g/m² merinos vilna, iš kitos pusės 20 mm storio kokoso pluoštas, kurio tanktis 70 kg/m³, 20 mm storio perforuotas kvėpuojantis 65 kg/m³ tankio CLIMALATEX-as ir 10 mm storio lino pluoštas, kurio tankis 500 g/m². Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m² tankio sinteponu.

Čiužinys pagamintas naudojant šias medžiagas:

1.Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m2 tankio sinteponu.

2.Minkštąją čiužinio dalį sudaro iš vienos pusės 300 g/m2 merinos vilna.

3.Čiužinio branduolį iš vienos pusės sudaro 3 anatominių zonų, 120 mm storio perforuotas kvėpuojantis 65 kg/m3 tankio CLIMALATEX –sas. perforuotas. Iš kitos pusės 20 mm storio perforuotas kvėpuojantis 65 kg/m3 tankio CLIMALATEX-as.

4. Minkštąją čiužinio dalį sudaro iš kitos pusės 20 mm storio kokoso pluoštas, kurio tankis 70 kg/m3.

5. 10 mm storio lino pluoštas, kurio tankis 500 g/m2.

EKO Latex - čiužinys, puikiai prisitaikantis prie žmogaus kūno formų. Yra numatytos žiema / vasara pusės

Tai kas svarbu…

Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais.

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Mažmeninė kaina, perkant be sutarties. Užsakymo formoje būtinai nurodykite čiužinio matmenis. Kaina su PVM.

8h EKO LATEX (h=19 cm dvipusis)
Ilgis, cm 195/200
Plotis, cm 80 90 100 120 140 160 180 200 Nest. m²
Kaina 303,00 € 341,00 € 378,00 € 453,00 € 529,00 € 577,00 € 681,00 € 755,00 € 217,00 €