Čiužinys EKO POCKET – LATEX

Nauja prekė

EKO POCKET LATEX čiužinio – pocket tipo spyruoklės veikdamos kartu su lateksu puikiai absorbuoja judesius, todėl jūsų partnerio vartymasis netrikdys jūsų miego.

PASTABA:

Kaina čiužinio 80x200 cm.
Didmeninė kaina taikoma pasirašius bendradarbiavimo sutartį.
Kiti matmenys ir mažmeninės kainos nurodytos žemiau pateiktoje lentelėje.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 192,00 € su PVM

Apie prekę

Pocket tipo spyruoklės veikdamos kartu su lateksu puikiai absorbuoja judesius, todėl jūsų partnerio vartymasis netrikdys jūsų miego.

Čiužinio branduolį sudaro 120 mm aukščio, Pocket tipo, 7 anatominių zonų spyruoklių blokas, kuriame yra 220-256 vnt./m² spyruoklių, įvilktų į atskirus neaustinės medžiagos maišelius. Minkšta čiužinio dalis (dėžutė) pagaminta naudojant 65 kg/m³ tankio lateksą,  kraštai sustiprinti 50 mm storio poliuretano juostomis. Tarp spyruoklių ir latekso pertiesta neaustinė medžiaga. Minkšta dalis yra papildyta iš vienos pusės 500 g/m² tankio neaustiniu linu (vasara) iš kitos pusės  300 g/m² tankio merinos vilna (žiema). Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m² tankio sinteponu.  Čiužinio aukštis 19 cm.

Pocket tipo spyruoklės veikdamos kartu su lateksu puikiai absorbuoja judesius, todėl jūsų partnerio vartymasis netrikdys jūsų miego. Yra numatytos žiema / vasara pusės.

Čiužinys pagamintas naudojant šias medžiagas:

1. Audinys trikotažinis, impregnuotas alijošiaus ekstraktu, sudaigstytas su 300 g/m² tankio sinteponu.

2. Minkšta dalis yra papildyta iš vienos pusės 500 g/m2 tankio neaustiniu linu (vasara).

3. Minkšta čiužinio dalis (dėžutė) pagaminta naudojant 65 kg/m3 tankio lateksą.

4. Kraštai sustiprinti 50 mm storio poliuretano juostomis.

5. Tarp spyruoklių ir latekso pertiesta neaustinė medžiaga.

6. Čiužinio branduolį sudaro 120 mm aukščio, Pocket tipo, 7 anatominių zonų spyruoklių blokas, kuriame yra 220-256 vnt./m² spyruoklių, įvilktų į atskirus neaustinės medžiagos maišelius.

7. Minkšta čiužinio dalis iš kitos pusės papildyta 300 g/m2 tankio merinos vilna (žiema).

Tai kas svarbu…

Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais.

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Mažmeninė kaina, perkant be sutarties. Užsakymo formoje būtinai nurodykite čiužinio matmenis. Kaina su PVM.

8h EKO POCKET-LATEX(h=19 cm ortopedinis-dvipusis)
Ilgis, cm 195/200
Plotis, cm 80 90 100 120 140 160 180 200 Nest. m²
Kaina 192,00 € 215,00 € 240,00 € 288,00 € 335,00 € 366,00 € 432,00 € 479,00 € 138,00 €