Čiužinys PRIMUS

Nauja prekė

„MiraCoil“ tipo spyruoklės sukurtos taip, kad, nepaisant žmogaus svorio ar formos, jų veikimo efektyvumas nepasikeis – taigi čiužinys PRIMUS saldų bei ramų miegą garantuoja ir didesnio svorio žmonėms.

PASTABA:

Kaina čiužinio 80x200 cm.
Didmeninė kaina taikoma pasirašius bendradarbiavimo sutartį.
Kiti matmenys ir mažmeninės kainos nurodytos žemiau pateiktoje lentelėje.

Smulkiau

Mažmeninė kaina 405,00 € su PVM

Apie prekę

Krentam į pūkų jūrą, apšviestą mėnesienos ...!

PRIMUS – novatoriški sprendimai individualiam komfortui...

Nuvelkamas daigstytas užvalkalas, susidedantis iš 3 sluoksnių: lininio  audinio, 300 gr.kv.m.  medvilnės pluošto ir persiūtu  medvilninės drobele;

  • Higieninis medvilninio audinio vidaus užvalkalas;
  • 5 mm storio (1000 g/m2) lino pluoštas (vasara);
  • 20 mm storio arklio ašutų pluoštas (70 kg/m3);
  • Valo tinklas;
  • „MiraCoil“ tipo spyruoklių blokas, H-150 mm, 240-260 vnt./ m2, viela – 1,75 mm
  • 15 mm storio (1400 g/m2) daigstyta kupranugario vilna (žiema).
Aukštis: 22 cm.

Trečdalį gyvenimo žmogus praleidžia miegodamas – gyvybiškai būtinoje, periodiškoje ramybės būsenoje, kurios metu ilsisi visas organizmas. Nepilnavertis arba nekokybiškas poilsis lemia daugybę fizinių ir emocinių problemų. Dėl sutrikusio miego dažnai jaučiamės pavargę, išsiblaškę, apatiški ir blogos nuotaikos – kenčia mūsų santykiai su artimaisiais, blogėja darbo rezultatai, prarandame saugumo ir pasitikėjimo jausmą.

 Pagerinti miego kokybę – tai rimtas ir atsakingas uždavinys, reikalaujantis žinių ir išmanymo. Svarbu suprasti, kad tai padaryti galima pasirinkus tinkamą čiužinį, kuriam pagaminti yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir naujausios technologijos.

„MiraCoil“ tipo spyruoklės – tai geriausia, kas šiuo metu yra sukurta. Jos puikiai sugeria   šalia miegančio žmogaus judesius, todėl  Jūsų miegas bus saldus ir netrikdomas. Atvira „MiraCoil“ spyruoklinio bloko erdvė leidžia orui lengvai patekti į čiužinio vidų ir palaikyti  pastovią kūno temperatūrą. Kadangi šios spyruoklės tiksliai paskirsto kūno svorį po visą gulimą paviršių,  sumažina spaudimą į labiausiai atsikišusius kūno taškus, Jūs miegosite ramiai – nesivartydami ir nesimuistydami. „MiraCoil“ tipo spyruoklės sukurtos taip, kad, nepaisant žmogaus svorio ar formos, jų veikimo efektyvumas nepasikeis – taigi čiužinys PRIMUS saldų bei ramų miegą garantuoja ir didesnio svorio žmonėms.

Čiužinys PRIMUS – geriausias sprendimas Jūsų norams ir lūkesčiams!

Tai kas svarbu…

Sprendžiame nugaros skausmo problemą

Pasirinkus per minkštas spyruokles susidaro „hamako efektas“, todėl atsiranda nugaros skausmas. Pasitikrinkite ar šis čiužinys tinkamas pagal Jūsų svorį. Dėmesio, jei Jūsų ūgis daugiau kaip 180 cm, vertindami savo svorį sumažinkite 25 procentais.

Tai kas svarbu…

SPRENDŽIAME NERAMAUS MIEGO PROBLEMĄ.

Pagrindinė čiužinio paskirtis – užtikrinti gerą poilsį. Kūno atsipalaidavimas natūralioje padėtyje yra pagrindinis kūno regeneracinis procesas nakties metu. Miego metu kūnui reikalinga tolygi atrama, kad kūnas ilsėtųsi anatomiškai taisyklingoje padėtyje. Jeigu ant čiužinio branduolio uždėtos medžiagos per kietos, tokiu atveju galvai, mentėms, klubams ir blauzdoms tenka atlaikyti viso kūno svorį. Šiuose padidinto spaudimo taškuose sumažėja kraujotakos aktyvumas ir žmogus instinktyviai keičia padėtį. Tai trikdo miegą. Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo jis kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos.

Paprasčiausia medžiagų kietumą/minkštumą patikrinti apčiuopos būdu: paspaudus pirštai turi šiek tiek įsmigti, jeigu pirštai įlenda pakankamai sunkiai, tai čiužinio minkštosios medžiagos gali būti per kietos.

Tai kas svarbu...

SPRENDŽIAME TVANKUMO PROBLEMĄ

Vasara, esant aukštai oro temperatūrai, miegą trikdo karštis ir padidėjęs kūno prakaitavimas. Pavasarį ir vėlyvą rudenį dėl padidėjusios santykinės oro drėgmės krečia šalčio „drebulys“. Visa tai turi įtakos miego kokybei. Siekiant išvengti tokių ir panašių pasekmių patartina naudoti medžiagas, kurios pasižymi geru oro laidumu. Tokiomis savybėmis ypač pasižymi natūralios medžiagos, tačiau sintetinėms medžiagoms jos nusileidžia savo minkštumu ir elastingumu, o tai turi reikšmingos įtakos miegančio žmogaus kraujotakos aktyvumui. Rekomenduojame sintetines medžiagas naudoti labai saikingai, tik tose vietose, kuriose jos efektyviausiai atlieka savo funkcijas. Visada stengtis, kad šalia būtu natūralių medžiagų, kurios pagerina sintetinių medžiagų vėdinimą.

Mažmeninė kaina, perkant be sutarties. Užsakymo formoje būtinai nurodykite čiužinio matmenis. Kaina su PVM.

8h Primus (h-22 cm dvipusis)
Ilgis, cm 195/200
Plotis, cm 80 90 100 120 140 160 180 200 Nest. m²
Kaina 405 € 455 € 506 € 606 € 709 € 767 € 906 € 1 013 € 289 €