ČIUŽINIAI

Ne retas iš mūsų skundžiasi ir nugaros skausmais. Priežastis – ne tik judėjimo stoka. Didelę reikšmę turi netaisyklinga kūno padėtis miegant, netinkamas čiužinys, nepritaikyta pagalvė.

ČIUŽINIAI Yra 30 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Natūralūs

  Pastaruoju metu žmonės vis labiau pradeda vertinti natūralius ir sveikus gaminius. Kviečiame ir Jus savo namuose kurti sveiką ir jaukią aplinką, naudojant natūralias ir ekologiškas medžiagas. Natūralios medžiagos nekaupia elektros krūvio pasižymi geru pralaidumu orui ir puikiai vėdinimasi.

 • Pilnaviduriai

  Kuo geriau čiužinys priima ir paskirsto žmogaus svorį, atpalaiduoja raumenis bei nedidina apkrovų sunkesnėse arba daugiau atsikišusiose kūno dalyse, tuo kokybiškesnis. Jei teisingai pasirinktas čiužinys, miegant ant jo, kūnas geriau ir greičiau pailsi ir atsistato organizmo funkcijos. Tai yra pilnavidurių čiužinių privalumas, deja, jie turi ir trūkumą - vasarą miegoti ant sintetinio čiužinio būna per  karšta, jie  kaupia drėgmę ir prastai vėdinasi.

 • Spyruokliniai

  Ar žinote kaip patikrinti, ar lovos čiužinys, ant kurio miegate, yra tikrai toks, kokio Jums reikia?

  Patikrinti paprasta: atsigulkite ant savo lovos, po galva pasikiškite pagalvę. Dabar po juosmeniu pakiškite delną. Atsipalaiduokite. Pabandykite ranką ištraukti – jei ištraukti labai sunku, vadinasi Jūs per daug giliai "įkrentate" į lovos čiužinį, o jei ranka išsitraukia per daug lengvai – Jūs miegate ant tikrai per kieto lovos čiužinio. Abiem atvejais taip gulėti blogai – išlinksta stuburas. Ranka turi išsitraukti nei per sunkiai, nei per daug lengvai.

 • Vaikiški

  Vaikams ir paaugliams paprastai renkami čiužiniai be spyruoklių. Čiužiniai vaikams turi būti pakankamai stiprūs, kad atlaikytų šokinėjimą.
  Paaugliams geram miegui tinka be spyruoklių, lateksiniai čiužiniai. Kūdikiams ir naujagimiams paprastai perkami 3 - 7 cm storio kokoso pluošto paklotai. Šiaip mažamečiai gali miegoti ant bet kokios rūšies čiužinio, svarbu, kad  čiužinys  nekauptu drėgmės ir  gerai praleistu orą. 

 • Antčiužiniai

  UNIVERSALU – kai norėsite pagerinti seno čiužinio savybes, apjungti du atskirus čiužinius, kai namuose turėsite svečių, ligonių ar kitose gyvenimo situacijose – HIGIENINIAI ČIUŽIAI visada Jums tarnaus, kas be nutiktų...

  Daugiau... UNIVERSALŪS HIGIENINIAI ČIUŽINIAI

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 30 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 30 dalykų